Czy nadwrażliwość penisa to normalne?

Borykam się z takim problemem iż nurtują mnie niekontrolowane wzwody oraz przedwczesne wytryski podczas stosunku. Miedzy innymi jadąc samochodem, autobusem czy idąc pieszo czuje ucisk i następuje powolny wzwód co jest nadzwyczaj krępujące, ponadto nie satysfakcjonuje mnie seks, który trwa niecałą minutę. Wcześniej, z poprzednią partnerką, trwał on zdecydowanie dłużej. Zastanawia mnie czy to przypadkiem nie są zmiany w moim organizmie czy mam jakieś problemy zdrowotne. Co do powyższego nadpobudliwość podczas stosunku wiążę się z częstymi skurczami co wywołuje przedwczesną euforię. Czy to normalne czy jednak powinienem się wybrać do lekarza?

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli martwią Cię obserwowane objawy, to warto zasięgnąć porady lekarza. W młodym wieku bardzo częste są problemy z przedwczesnym wytryskiem i niekontrolowane wzwody. Nie mając dużego doświadczenia w sferze seksu bardzo intensywnie reagujesz na bodźce erotyczne. Możliwe, że Twoja obecna partnerka jest dla Ciebie tak bardzo atrakcyjna, że nie możesz kochać się z nią dłużej.
Zwykle problemy z przedwczesnym wzwodem rozwiązują się same, kiedy młody mężczyzna zdobywa coraz więcej doświadczeń. Warto jednak, żebyś skorzystał z konsultacji lekarskiej, by rozwiać swoje wątpliwości.

Pozdrawiam