Czy nagłe ataki astmy mogły powrócić?

w2016r pojawila sie u mnie astma, dusznosci ,kilka razy dziennie suchy kaszel.robilam spirometrie, rentgen pluc. wyniki dobre. bralam lek Duaklir Genuair. Od ok 4 m-cy nie bralam leku, pilam czystek i robilam inhalacje ze srebra koloidalnego i było dobrze. Dusznosci ustapily. od ok 5 dni suchy kaszel i ciezszy oddech powrocil. myslalam ze to przeziebienie lecz po braniu lekarstw nic nie przechodzi a suchy kaszel nadal jest. Czy nagle ataki astmy mogly nagle powrocic czy to wirus przeziebieniowy,

Powinna się Pani skontaktować z lekarzem.
Metody o których Pani pisze nie są w stanie zastąpić leku.
Jeśli odstawienie leku, była Pani własną decyzją, to bardzo możliwe, że dolegliwości wróciły.