Czy nagłe osłabienie i problem ze złapaniem oddechu może oznaczać chorobę?

Witam, Stałam w kuchni, gotowałam obiad, nagle zaczęło mnie mdlić, zrobiło mi się ciemno przed oczami, nie mogłam złapać oddechu. Szybko narzyczony położył mnie na łóżko, zdrętwiały mi ręce i nogi. Po jakimś czasie przeszło. Nie zemdlałam, ale wydaję mi się ze objawy podobne, ponieważ już kiedyś omdlałam. Stało mi się to już drugi raz w ciągu 3 miesięcy. Czy to może być cos poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć