Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 3 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy najbliższa rodzina powinna wiedzieć o zdradzie żony?

Czy informować o zdradzie żony swoją najbliższą rodzinę?
ponad rok temu

Teoria Becka

A. T. Beck jest twórcą teorii poznawczej, która wykorzystywana jest przy leczeniu depresji. Na czym polega wspomniana teoria poznawcza? Na ten temat wypowiada się psychiatra - Agnieszka Jamroży.

Witam, zastanawiam się, co chciałby Pan osiągnąć, mówiąc rodzinie o zdradzie żony? Taka sytuacja powinna zostać pomiędzy małżonkami, bo to bezpośrednio dotyczy ich relacji. Tego typu kryzys w związku może być szansą na zmianę oraz poprawę relacji, jeśli oczywiście obie strony tego chcą i są gotowe do wspólnej pracy.

0

Jeśli ma Pan potrzebę rozmawiania z innymi osobami, to lepiej iść do profesjonalisty, do terapeuty małżeńskiego-rodzinnego. Nie powinno się obciążać rodziny... Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy