Czy należy córce uzupełniać wapń jakimś preparatem?

Dzień dobry, córka ma 2 lata 4 miesiące. Po 3 mocach od urodzenia przeszła na mleko modyfikowane. Mleko modyfikowane przestała pić, gdy miała około 1,5 roku. Od tamtego czasu nie chce pić żadnego mleka. Codziennie je 1, czasem 2 Danonki. Raz w tygodniu ser biały, ser żółty, jogurt. Jak przeliczyłam mniej więcej, ile spożywa wapnia, wyszło że za mało. Trochę martwię się... Nie jest kapryśna, je ogólnie wszystko, również dużo warzyw i owoców. Czy mam jej uzupełniać wapń jakimś preparatem? A jak tak, to jakim?

Nie, nie trzeba, ale zdecydowanie ten rodzaj jogurtu usunęłabym z diety dziecka. Proszę przejść na zdrowe jogurty naturalne/serki bez mleka w proszku i sztucznych barwników i cukru