Czy należy jeździć na rowerze po CC?

witam mam 32 lata niedawno urodzilam synka jestem po cesarce ciecie mialam w usmiech ciaz trafiona po 8 latach i ;od woch poronie iach od 8 lat pytanie m moje dotyczy odchudzania mam duz nadwage i zwisajacy brzuch po ciazy tragedia wrecz wczesniej bylam szzupla nawet chuda osoba wazac zaledwie 55kilo jak moglabym cwiczyc na rowerku stacjonarnym ....oraz co zbrzuchem flakowatym ??pomocy!!

W Pani sytuacji, zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, które powinno być dostosowane do Pani potrzeb i możliwości. Zachęcałabym do wizyty u Dietetyka. Przy pomocy indywidualnego planu żywieniowego znacznie prościej będzie Pani wrócić do masy ciała sprzed ciąży.
Pozdrawiam,
Dietetyk Marianna Hall (www.nutrado.pl)