Czy należy nosić okulary na oba szkła -0,5 przez cały czas?

witam, czy należy nosić okulary na oba szkła -0,5 przez cały czas czy tylko do czytania itp? Dodam, że nie noszę okularów i mam bóle głowy, dlatego zastanawiam się czy przy tak małej wadzie należy zakładać okularki bo obawiam się, że przez noszenie non stop pogorszę wzrok.

Witam. Jeżeli Pani ma dolegliwości podczas noszenia okularków to proszę ich nie nosić. Jest to mała wada i jej korekta potrzebna jest tylko w pewnych okolicznościach np do jazdy autem we mgle. Pozdrawiam serdecznie