Czy należy obawiać się, jeśli lekarz zlecił echo serca płodu?

Witam, mam problem, umieram ze strachu. Jestem po badaniach polowkowych w 19 Tc. Mam 22 lata i nie mam żadnych obciążeń genetycznych w rodzinie. Pierwsze badanie USG wyszło bez zastrzeżeń. Podczas tego wykryto torbiel splotu naczyniówkowego oraz ognisko hyperechogenne w lewej komorze serca. Lekarz ginekolog zlecił mi echo serca płodu bo są to markery do choroby zespołu Downa, wszelkie inne aspekty w normie bez niepokojących zmian.

Proszę się uspokoić i wykonać badanie echokardiograficzne serca płodu, a na pewno badanie wszystko wyjaśni czy w ogóle są powody do jakiegokolwiek niepokoju.