Czy należy odłożyć starania o dziecko z powodu anginy?

Witam , staramy się z mężem o dzidziusia nasz starszy syn złapał anginę ropna . U mnie pojawiła się nieznaczna żółta kropka na migdale utrzymujące się uczucie czegoś na migdale jest od pary dni . Również lekki ból brzucha . Nie boli mnie gardło ani gorączka jak u również czuje się dość normalnie napewno nie chorobowo . Czy ja również powinnam brac antybiotyk na paciorkowce i co za tym idzie odłożyć starania o dzidziusia dodam ze w cały 7 dni powinnam mieć owulacje . Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu Będzie można coś więcej powiedzieć