Czy należy odstawić leki na nadciśnienie?

Urolog przepisał mi DALFAZ UNO. Ten lek znacznie obniża mi ciśnienienie. Czy byłoby prawidłowo, gdybym odłożył leki na nadciśnienie PRESTARIUM i TERTENSIF SR?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli w trakcie przyjmowania nowego leku dochodzi do znacznego spadku ciśnienia należy udać się do swojego lekarza prowadzącego (kardiologa, internisty, lekarza pierwszego kontaktu) w celu odpowiedniej modyfikacji farmakoterapii.