Czy należy usunąć tłuszczaka okolicy kręgosłupa?

witam jestem po rezonansie kregoslupa .Wynik badani na wysokosciL5/S1 okrężna wypuklina krazka miedzykregowego ktora powoduje modelowanie worka oponowego zwezenie zachylkow bocznych kanalu kregowego oraz obu otworow miedzykregowych.Tluszczak trzonu kregu L5 o wyymiarach 12 razy 10 mm.Dyskopatia L5/S1Lordoza zachowana . Moje pytnie czy nalezy operowac tluszczaka?

Dzień dobry , do podjęcia decyzji o leczeniu operacyjnym powinna Pani zpstać osobiści zbadana i powinno byc obejrzane badanie Mr.