Czy należy usunąć zęby przy rozległym zapaleniu dziąsła i kości?

Witam mam 28lat i musze zmierzyc sie z bolesnym wyrwaniem zebow bo sa w strasznym stanie conajmniej dwoch nie chodze do dentysty poniewaz boje sie bolu choc teraz przezywam straszny bol z powodu rozleglego i ostrego stanu zapalnego dziasla i kosci szczeki moje pytanie czy mam sie decydowac na usuwanie? Na kosztowne leczenie niestety mnie nie stac bardzo sie boje

Zęby można leczyć w gabinecie z umową z NFZ. Leczenie wykonuje się w znieczuleniu, proszę nie zwlekać i poszukać lekarza, który wyleczy Pani zęby. Pozdrawiam