Czy należy wrócić do poprzednio przyjmowanego leku?

Witam mam pytanie. Brałam rok czasu nebilet na puls było ok nic się nie dzialo. Potem włączyłam lokren bo nebilet nie zbijał mi tak pulsu. Po stosowaniu lokrenu wszystkie dzilania niepożądane mi się uaktywnily. Więc wróciłam do nebilet. Poszłam do kardiolog wyszło ok tylko tchadykardia z holtera. Stosuje lokren już półtora miesiąca pół tabletki bo cała obniA mi ciśnienie do nawet 80 i jestem nieprzytomna i jest gorzej z e skutkami ubocznymi. I pytanie czy od tak do tego nebilet wrócić. Dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Modyfikacją leczenia powinien pokierować pani lekarz prowadzący (optymalnie kardiolog).