Kobieta , 29 lat Biore tabletki antykoncepcyjne koncze 3 opakowanie. Odczuwam skutki uboczne jak bol piersi i bol.nog.jednak nie mam obrzekow, ani nie bola mnie rowniez pod wpylwem dotyku. Rowniez z cisnieniem mam problemy. Jest niskie. Moje badania na krzepliwosc i d dimery sa w normie, rowniez proby watrobowe. Czy w zwiazku z tym mam zglosic sie do lekarza po zmiane tabletek czy sprobowac wziac kolejne opakowanie. Dodam ze kupilam aspargin by zalagodzic bole lydek.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.
  • Niedociśnienie tętnicze – Niedociśnienie tętnicze zwane jest inaczej hipotonią. Niskie ciśnienie krwi sytuuje się poniżej 100/60 mmHg. Dotyka każdej grupy wiekowej, choć najczęściej niskie ciśnienie występuje u dzieci (zwłaszcza w okresie dojrzewania), które są szczupłe i mają małą masę ciała.
Artykuły na ten temat
Tabletki antykoncepcyjne

Mity na temat antykoncepcji - w które z nich nadal wierzysz?

Mity na temat antykoncepcji - w które z nich nadal wierzysz?

Stosowanie antykoncepcji nadal budzi wśród Polek sporo kontrowersji. Kobiety, zniechęcone możliwymi skutkami ubocznymi, często rezygnują z tej formy zabezpieczenia. Czy nasza wiedza na ten temat rzeczywiście oparta jest na naukowo potwierdzonych faktach?...