Czy należy zoperować bark?

Złamałam obojczyk 2 miesiące temu, lekarze dali mi temblak i powiedzieli że nie potrzeba operacji i ten guzek zniknie za ileś tam miesięcy. Dzisiaj byłam i na rentgenie nie widać pomiędzy kośćmi nowej zbudowanej kość tylko prawdopodobnie mam połączenie przez tkankę włóknistą. Lekarze w Anglii chcą zrobić operacje i włożyć metalowa płytkę. Ale moja mama chce bym pojechała do polski na konsultacje prywatne by zobaczyć inne możliwość. Co innego w takiej sytuacji można zrobić? Czy jest sens jechać do polski czy poprószy iść w Anglii na operacje. Z góry dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki to był uraz ? Było przemieszczenie ? Warto sadze udać się do polskiego Ortopedy