Czy należy zrobić rezonans w przypadku bólu w pachwinie po bieganiu?

odczuwam ból po bieganiu utrzymujący się kilka dni w okolicy prawa pachwina podbrzusze czasem na tej samej wysokości po stronie pleców miesiąc temu miałem problemy z dolnym odcinkiem pleców i biodrami pospinane mięśnie fizjoterapia. poczym ból pojawia się w okolicy biodro pachwina.ból ten jest po stronie nogi która jest minmalnie krótsza. bende robił badania usg i rtg żeby wykluczyć przepukline przez dźwiganie w pracy. Czy powinienem zrobić rezonans? i czy jeśli to biodra czy dolnego kręgosłupa?

W takim wypadku radziłbym skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem ortopedą. To on po bezpośrednim badaniu wyjaśni zapewne jakie są przyczyny dolegliwości i jakie należałoby wykonać badania dodatkowe.