Czy należy zwiększyć dawkę leku Alwenta?

Witam - od 15- stu lat biorę lek na depresję alwenta 0,75 mg. Taka dawka w zupełności mi wystarczyła i czułam się świetnie. Ostatnio choruję na stawy - neurolog przypisał mi lek o nazwie:plaquenil 200. Zauważyłam, że alwenta działa jakby mniej. Czuję lęk jak dawniej. Nie wiem co robić. Neurolog zna moje leki. Czy powinnam iść do specjalisty po poradę? Proszę o poradę.

Dzień Dobry Pani,

Jak najbardziej, proszę skonsultować Pani spostrzeżenie, z lekarzem prowadzącym Panią, choć nie jestem zwolenniczką leczenia farmakologicznego.

A z mojej strony zachęcałabym Panią do podjęcia terapii indywidualnej, która byłaby skuteczna, nie skutkowałaby efektami ubocznymi i nie uzależniałaby, czego Pani serdecznie życzę.

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl

Szanowna Pani, proszę nie dokonywać zmian na własną rękę, najlepiej skonsultować sie u specjalisty.

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski