Czy napadowy wzrost uderzeń serca do około 150 na minutę może być spowodowany używaniem wózka widłowego?

Czy napadowy wzrost uderzeń serca do około 150 na minutę może być spowodowany używaniem wózka widłowego który nie ma uziemienia i ma "wyładowania" prądu?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć. poza tym koniecznie proszę zgłosić problem ze sprzętem do przełożonego.