Czy napięcie języka oraz chwilowe uczucie funkcji połykania może być objawem nerwicy?

Witam, czy napięcie języka oraz chwilowe uczucie funkcji polykania może być objawem nerwicy? Uczęszczam w terapii, badania laryngologiczne, neurolog, morfologia ok. Dziękuję za odpowiedz

Trudno powiedzieć, do pełnej konsultacji neurologicznej z dokumentacją badań i historią leczenia ; Konieczna pełna ocena stanu zdrowia i sprawności pacjenta, schorzeń współistniejących; Może też zaburzenia nerwicowe?... Pozdrawiam i zapraszam