Czy napięty mięsień powięzi szerokiej może się przyczyniać do bólu pleców i nóg?

Witam, Czy napięty mięsień powięzi szerokiej może się przyczyniać do bólu pleców i nóg? jaki jest najlepszy sposób aby ten mięsień rozciągnąć ? pozdrawiam

Witam, napięty mięsień naprężacz powięzi szerokiej może powodować bóle kolana i biodra. Dobrym sposobem na jego rozluźnianie jest rolowanie go lub udanie się do fizjoterapeuty który technikami manualnymi rozluźni mięsień.
Pozdrawiam