Czy naprawdę kocham swojego chłopaka?

Zastanawiam się czy naprawdę kocham swojego chłopaka jestem z nim od 5 mies jest to mój pierwszy związek walczyłam o niego, na początku emanowałam radością i czułam ciepło a teraz już tak nie mam może minęło mi zauroczenie? ale wiem jedno , że jakby go nie było to chyba bym zwariowała jest taki dobry kochany opiekuńczy zabawny i jedyny w swoim rodzaju żaden chłopak mu nie dorówna nie chcę się z nim rozstawać opiekuję się nim i traktuje jak największego przyjaciela.Wkurzają mnie te myśli.

Fizjologiczne zakochanie trwa od około 2 tygodni do 2 lat. W późniejszym okresie może, ale nie musi przerodzić się w dojrzałą miłość. Być może jest Pani w okresie przejściowym, gdy zakończyło się zakochanie, a jeszcze nie rozwinęła (w pełni lub w ogóle) miłość. Wątpliwości czy refleksja jako taka nie jest czymś złym i niepotrzebnym. Raczej jest wskazówką do przyglądania się swoim uczuciom, emocjom i potrzebom, okresem rozwijania i pogłębiania relacji, a także okresem, gdy zaczyna się realnie i adekwatnie postrzegać partnera. Zachęcam do wykorzystania tego czasu!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza