Czy naprawdę miesiączka nie powinna mieć skrzepów?

mam dość intymne pytanie.mój ginekolog ostatnio powiedział mi, że miesiączka prawidłowa powinna być czysta, tzn nie powinna zawierać skrzepow. zdziwiłam się,ponieważ w pierwszych dwóch dniach mam dość silne krwawienie i wtedy pojawiają się delikatne skrzepy,ale to bardziej wygląda jak śluz z pochwy, który jest pokryty krwią. cytologie i wszystkie inne badania ginekologiczne mam w porządku, przyjmuje tabletki antykoncepcyjne od ponad roku. zatem: c

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza ginekologa ponownie, sądzę że warto jest wykonać badania hormonalne.