Czy narażę swoją partnerkę na infekcję?

Dzień dobry! Moje pytanie odnosi się do infekcji hpv. W zeszłym roku przeszedłem infekcje hpv. Lekarz stwierdził obecność kłykcin. Zostały usunięte koagulacją. Chciałbym wejść w nowy związek gdyż moj poprzedni uległ rozpadowi. Czy narażam moja partnerke na infekcję? Od roku nic tam się nie pojawiło. Czy też jestem skazany na to piętno do końca życia?

Szanowny Panie, jeśli jest Pan nadal nosicielem wirusa, to tak, może Pan zarazić partnerkę