Czy narkoza mogła przyczynić się do rozregulowania cyklu miesiączkowego?

Witam, proszę o informację czy narkoza mogla przyczynić się do rozregulowania cyklu miesiączkowego? Zabieg, który miałam wykonany nie byl związany ze sprawami ginekologicznymi i byl w 14 dniu cyklu. Miesiączkę dostałam 10 dni przed terminem, poprzedzona była kiludniowym plamieniem. Pozdrawiam

Witam panią! W mojej karierze znieczulającego byłby to pierwszy przypadek. Za rozregulowanie cyklu są również odpowiedzialne stany psychiczno-emocjonalne, więc na to zwróciłbym uwagę.
Pozdrawiam.