Czy narośl zakzina może powodować zakażenie?

Czy istnieje coś takiego jak narośl zakzina ? Sprawa polega na tym ze miałem zakażenie przez odcisk od buta w dużym palcu u nogi. Aktualnie zakażenia już nie ma ale palec pozostał lekko czerwony i nabrzmiały, w momecie kiedy ma wysiłek fizyczny czyje ze robi się bardziej czerwony i bardziej spuchnięty czy jesat możliwe ze tam mam jaks narośl która pompuje mi to zakażenie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu można coś więcej powiedzieć