Czy natrętne myśli i bezsenność ustąpią?

Z braku snu(na własne życzenie) pojawiły mi się natrętne myśli, płaczliwość, niepokój,lęki i myśli samobójcze.Zaczęłam chodzić spać dużo wcześniej,to teraz wybudzam się,śpię mega płytko.Z braku snu powstały te objawy.Czy po wyregulowaniu snu lekami teraz(bo naturalne metody nie działają) objawy te wszystkie złe ustąpią?Najgorsze te natrętne mysli i bezsenność

Niestety, prawdopodobnie samo zwiększenie snu nie rozwiąże wszystkich Pani problemów, zwłaszcza natrętnych myśli, czy myśli samobójczych. Obawiam się, że zmiany, które zaszły w Pani psychice spowodowane były nie tylko brakiem snu, ale również innymi trudnymi doświadczeniami, czy przeżywanym stresem.
Aby w pełni zażegnać zgłaszane problemy, zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Specjalista rozezna się w Pani sytuacji, pomoże Pani zrozumieć jak powstały negatywne zmiany, o których Pani pisze, oraz wspólnie z Panią podejmie pracę, nakierowaną na ich odwrócenie.