Czy negatywne wyniki testów wykluczają HIV?

W trakcie depresji oraz kiedy ludzie najbliżsi mnie olali dokonałem nie do końca świadomego zbliżenia bez zabezpieczenia. Wykonałem po 19 dniach test 3 generacji : wynik: Negatywny. Kolejny test 4gen zakupiony w zdrowegenypl na kiłę, chlymandię, hsv i hiv po 3.5 tyg. Wynik Negatywny. Dziś wykonałem test 3 genr na hiv po pełnych 8 tyg. Wynik: Negatywny. Testy 3 gener kupiony: quickhivtest W serwisie inf. o hiv piszą że te wyniki są pewne. 3 testy i wynik neg. Czy mogę spać spokojnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Badania w kierunku HIV powinny być wykonane przynajmniej po 3 miesiącach od ryzyka. Proponuje udac się do poradni chorób zakaźnych badania tam są wykonywane anonimowo i ma Pan pewność