Czy nerwica lękowa może być powodem zaburzeń równowagi?

Witam.6mcy temu urodzilam synka od 5ciu mcy mam ciagle zawroty glowy.wszystkie badania sa w porzadku.mam nerwice lekowa ale czy to moze byc powodem ciaglego wirowania,sennosci i braku checi do robienia czegokolwiek?od tyg biore seroxat i ludze sie ze mi po nim minie.neurolog,kardiolog,okulista wszystko ok.psychiatra stwierdzil ze przy nerwicy sa zawroty ale az tak dlugo?prosze o pomoc.musze jakos funkcjonowac dla mojego synka.pozdrawiam

Jeśli psychiatra sugeruje nerwicę to proponuję umówić się na konsultację z psychologiem. Być może podczas rozmowy pojawi się pomysł na to jakie mogłyby być czynniki wywołujące w Pani napięcie i generujące te objawy wegetatywne.