Czy nerwica lękowa może powodować objawy grypy?

Zadałam to pytanie wczoraj, ale niestety sakosowałam maila zanim przeczytałam odp. Ogólnie od jakiegoś czasu mam takie dolegliwości jak przy grypie tzn.zimno mi ale nie mam gorączki, brak mi sił jak prZy chorobie, ale chora na pewno nie jestem. Czasami ale nie zawsze bolą mnie wtedy mięśnie jak przy grypie. Trwa to dwa, trzy dni i potem spokój , ale wraca po miesiącu mniej wiecej. Czy newrica lękowa może powodowac takie objawy? Czy jednak to powazniejsza choroba?

Witam!
Jest taka możliwość dotycząca uczucia łamania w kościach, bólu stawowo-mięśniowego i innych; jeżeli idzie o temperaturę to rzadko bywa porównywalna z grypową. Objawy, które Pani przedstawiła nie są rzadkością przy nerwicach.
Powodzenia
W. Łuczkowski.