Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy nerwica mogła spowodować objawy udaru?

witam. Mam 40 lat. nerwice lękową, zez w lewym oku, nosze okulary.W październiku na ok. 10 min miałem zaburzenie widzenia w lewym oku-nagle poczułem się dziwnie, opanował mnie lęk, poty, serce zaczęło walić, ciśnienie podskoczyło a w oku pojawiła się jakby jakaś siatka, zygzaiki jak na monitorze komputera. Badanie okulistyczne nie wykazało niczego. Badania morfologiczne ok. W badaniu tk głowy ok 5 mm 2 obszary hipodensyjne. mam skierowanie na rezonas magnetyczny. Czy to nerwica czy udar?
MĘŻCZYZNA, 40 LAT 10 miesięcy temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Dzień dobry. Czy korzystał Pan już z konsultacji lekarza neurologa? Warto zebrać wszystkie wyniki i udać się z nimi do lekarza. Wykwalifikowany specjalista zapewne spojrzy na nie holistycznie, włączając w razie potrzeby, zarówno w procesie diagnozy jak i leczenia cały zespół terapeutyczny - psychologa i psychiatrę. Pozdrawiam serdecznie

umów wizytę 0

Proszę niezwłocznie udać się do neurologa, który będzie mógł wypowiedzieć się szerzej nt. badań, które Pan wykonał. Konsultacja taka jest niezbędna aby postawić diagnozę i najprawdopodobniej włączyć również psychologa w proces przywracania Pana do równowagi wewnętrznej.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety