Czy nerwica może zostać pomylona z agorafobią?

Z czym mize byc pomylina nerwica z agorafobia?? Jaka choriba moze dawacsie podobne objawy ??niewierze ze mam nerwice mysle ze to cos innego prosse o, odpowiedź jakie choroby daja podobne objawy do nerwicy i agorafobi

Witam , radziłbym czym prędzej rozpocząć psychoterapię.
Nie pisze Pani jakie ma Pani objawy więc nic nie można Pani doradzić.
Ktoś jednak postawił diagnozę a powątpiewanie w trafność diagnozy jest już jednym z symptomów nerwicy lękowej.
Agorafobię na prawdę trudno z czymś pomylić. Nerwicę lękową natomiast czasem myli się
z tężyczką.
Podkreślam, że jeżeli nie pójdzie Pani do psychoterapeuty to wpdanie Pani w bardzo poważne tarapaty. Pozdrawiam

Witam,

zaburzenia lękowe wymagają leczenia metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, szczegółowa diagnostyka pozwala na stosowanie określonych technik według protokołu przebiegu psychoterapii, jeśli jest problem trzeba leczyć.
Pozdrawiam serdecznie