Czy NFZ refunduje iniekcje doszklistkowe anty-vegf przy zakrzepach i zatorach?

Czy NFZ refunduje iniekcje doszklistkowe anty-vegf przy zakrzepach-zatorach

Magdalena Mroczek

Tak, zabieg ten refundowany jest przez NFZ (od 2010). Ponieważ jednak cena procedury to około 2900 zł, często środki przeznaczane są na inne zabiegi okulistyczne w ramach posiadanych kontraktów.