Czy nic nie grozi mojemu wzrokowi?

Witam, mam pytanie popatrzyłem się wczoraj chwilę na słońce któro mocno świeciło wróciłem do domu i widziałem plamke przed moimi oczami tak przez 10 s ale teraz już jest wszystko normalnie, czy nic się nie stało z moimi oczami??? Nosze okulary - 0,5

Spojrzenie w słońce przez krótki okres czasu nie powinno powodować poważnych i długotrwałych skutków czy uszkodzeń. Jeśli nie ma Pan już objawów związanych ze wzrokiem, ani innych objawów (np nadmiernego lęku o swoje zdrowie), prawdopodobnie nie ma powodów do niepokoju.