Czy nie dojdzie do ponownego urazu wybicia tego nadgarstka?

Witam. Moje pytanie jest możne i banalne ale kto nie pyta ten nie błądzi. 2 kwietnia doznałam złamanie nadgarstka i dalszej kości promieniowej.nadgarstek został nastawiony i założony gips na 6 tygodni. 12 maja mam mieć zdjęty gips i tu pada moje pytanie. Czy ja będę mogła normalnie prowadzić samochód na kat c+e bo jestem kierowca ciężarówki? Czy jakieś usztywnienie na jakiś czas? czy nie dojdzie do ponownego urazu wybicia tego nadgarstka? Proszę o odpowiedz bo nie wiem co mnie czeka. Dziękuje

Czy ja będę mogła normalnie prowadzić samochód na kat c+e bo jestem kierowca ciężarówki?
- tak
Czy jakieś usztywnienie na jakiś czas?
- standardowo nie ma takiej potrzeby
czy nie dojdzie do ponownego urazu wybicia tego nadgarstka?
- przy normalnym użyciu kończyn górnych nie powinno do tego dojść