Czy nie jest to za mały przyrost wzrostu płodu?

Witam,
ostatni okres miałam 09.12.2010 r. Byłam na USG 26.01 i badania wykazały wielkość CRL 10,6 mm, (7 tydzień i 2 dni) z widocznym ASP. Ponieważ po badaniu w tym samym dniu dostałam lekkich plamień o kolorze brązowym, dzień później udałam się do lekarza, który przepisał L*** i kazał leżeć, co uczyniłam. Plamienia ustąpiły po 4 dniach całkowicie (od wczoraj już jest czysto).
Dzisiaj, to jest 01.02.2011, ponownie zrobiłam badanie USG, które wykazało wielkość płodu CRL 12,9 mm, co wskazuje na 7 tydzień i 5 dni. Czy nie jest to za mały przyrost wzrostu płodu? Kontrolę mam dopiero za 1,5 tygodnia, a USG robili różni lekarze w różnych ośrodkach. W obu przypadkach lekarze powiedzieli, że wszystko z ciążą jest ok, ale ja się martwię tym małym przyrostem wzrostu płodu.
Proszę o informację, czy jest to normalne? Bardzo będę wdzięczna.
Pozdrawiam,
Kamilla

Dzień dobry!

Na tym etapie ciąży zakres błędu badania USG to plus minus 5 dni. Najważniejsze, że dzidziuś rośnie i bije mu serduszko. Przyrost wzrostu nie jest tak bardzo istotny.

Z poważaniem