Czy nie ma możliwości prawidłowego ustawienia zęba?

Witam serdecznie, trapi mnie następujący problem: za pomocą aparatu miałam "zciąganego" zęba (trójkę) z podniebienia, ponieważ nie wyszedł on do 23 roku życia, przy czym ortodonta zciągnął go i ustawił tyłem do przodu ( czyli powierzchnię guzkowatą mam skierowaną na zewnątrz). Ząb wygląda trochę dziwnie jednak na moje pytania ortodonta stwierdził że nie było innej mozliwośći ustawienia zęba. Czy sądzi Pan że rzeczywiście w takich sytuacjach nie ma możliwości prawidłowego ustawienia zęba?

Sposób sprowadzenia zatrzymanego ķła jest w dużym stopniu uzależniony od jego umiejscowienia względem pozostałych zębów. Nie znając dokładnie Pani przypadku ciężko jest stwierdzić czy obrót o 180 stopni był wykonalny. Pozdrawiam