Czy nie muszę już robić ablacji?

Witam.wczesniej wynik holtera wskazywał do zabiegu amblacji po 8 miesiącach zrobiłam nowy wynik i jest dobry.czy już nie potrzeba robić amblacji

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku będzie najlepiej jeśli skontaktuje się Pani z lekarzem prowadzącym. On zna Pani historię choroby i stan kliniczny, więc będzie mógł stwierdzić czy zabieg jest dla Pani wskazany.