Czy nie należy mi się refundacja tego leku?

Witam, Jestem w trakcie przyjmowania leku xarelto 20mg 14 szt po przebytym zakrzepowym zapaleniu żył głębokich. Do tej pory płaciłam zawsze pełną odpłatność, gdyż lekarz rodzinny twierdzi, że nie należy mi się refundacja tego leku. Czy ma on rację, bo w wykazie leków refundowanych znajduje się xarelto 20mg 14 szt jako lek refundowany po przebytym ZZŻ? Dziękuję za odpowiedź.

profilaktyka udaru i zatorowości obwodowej u dorosłych pacjentów z niezastawkowym migotaniem przedsionków z jednym lub więcej następujących czynników ryzyka: zastoinowa niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, wiek ≥75. rż., cukrzyca, udar lub przemijający napad niedokrwienny w wywiadzie
leczenie zakrzepicy żył głębokich i zatorowości płucnej oraz profilaktyka nawrotowej zakrzepicy żył głębokich i zatorowości płucnej u dorosłych.