Czy nie usunięcie migdałków u dziecka może powodować późniejsze problemy ze zdrowiem?

Dzień dobry, Moja 3 letnia córeczka ma ogromne migdały podniebienne, a na nich poszerzone czerwone naczynka, przeszła kilka ciężkich angin i migdały zostały. Trzeci migdał powiększony w II stopniu. Córka jest alergiczką. Laryngolog nie zaleciła usunięcia,pediatrzy i alergolog twierdzą, że usunąć trzeba. Córeczka bardzo głośno chrapie w nocy, nie skarży się na ból gardła, ale czasami rano ma chrypkę.czy nie usunięcie tych migdałków może mieć jakieś powikłania? co zrobić?

Kochana!!!! odrzuć tych wszystkich czarodziei,laryngologów, alergologów, czychających na Twoją kasę. Usuń dziecku trzeci migdałek i zmniejsz operacyjnie migdałki podniebienne. I będzie dobrze.