Kobieta , 49 lat Witam, dostałam od lekarza antybiotyk amoxycylinum na zmiany w oskrzelach. Dzisiaj zaczynam brać leki 3 tydzień. Miedzy czasie byłam na kontroli i zmian osluchowych juz nie ma ale ja nadal jestem chora. Od dwoch dni czuję że dopadla mnie grypa. Katar, bóle glowy i b.zle samopoczucie ogolne. Czy to normalne że podczas zażywania antybiotyku dopada mnie kolejna choroba? Czy nie za długo biorę antybiotyk? Czeka mnie kolejny tydzien zażywania go. Co jest nie tak? Dlaczego nie czuję się lepiej? dzieku
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

Artykuły na ten temat
Leczenie grypy

Grypa a antybiotyk

Grypa a antybiotyk

Grypa i antybiotyk - czy można je łączyć ze sobą? Otóż nie. Grypa to choroba wirusowa, a antybiotyki to farmaceutyki, skierowane głównie przeciwko bakteriom, ale nigdy wirusom. Dlatego też kuracja antybiotykowa podczas grypy jest zabiegiem bezcelowym....

Leczenie grypy

Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie, powikłania

Przeziębienie to jedna z najbardziej "popularnych" chorób na świecie. Co roku w samych Stanach Zjednoczonych na przeziębienie choruje miliard osób. Dzieci chorują na przeziębienie trzy do ośmiu razy na rok. Taka częstość występowania zwykłego przeziębienia...