Kobieta , 30 lat Witam moje problemy są takie ponieważ mam nerwice lękowa objawy jakie mam to fascykulacje przechodzące ciarki po ciele ciągły niepokój o zdrowie brak zadowolenia z życia wybuchowosc nerwowość wypadają mi włosy chudniecie pojawiające się zajady sucha skóra bóle mięśni senność tak jak by łupież na brwiach łuszczaca się skóra w kątach nosa swedza mnie oczy czasami chwilowo kuja. Morfologia ok magnez potas zelazo wapn ok. Mam pytanie czy to może być niedobór jakiś witamin które mogą powodować nerwic
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Nerwica – Nerwice, czyli zaburzenia lękowe, to najczęściej występujące zaburzenia psychiczne, które dotykają wiele osób w wieku od 25 do 45 lat. Nerwica powoduje, że konkretne sytuacje wywołują u osoby chorej irracjonalny lęk, ale nie zaburzają odbioru rzeczywistości (tzn.
  • Wypadanie włosów – Wypadanie włosów po ciąży to problem dość częsty u wielu kobiet. Jednak, jak większość zmian po porodzie, jest to jedynie tymczasowe zmartwienie, z którym możesz poradzić sobie sama, bez wizyty u dermatologa czy stosowania specjalnych rozwiązań farmakologicznych.