Czy niedocukrzenie grozi dziecku?

Witam zaczęłam 29 tc, zrobiłam test obciążenia glukozą 75g, na czczo wyszło mi poniżej normy 62 zaś po 2h wyszło mi podwyższone 143. Lekarz zalecił mi wykonać ponownie badanie i na czczo wyszło mi 61 za to po 2h wyszło ok 117. Dodam że ostatni posiłek spożyłam o 22 a badanie wykonywałam o 8rano. Nie byłam jeszcze u diabetologa. Czy niedocukrzenie grozi dziecku?I Czy powinnam się martwić glukozą na czczo za niską?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wartości glikemii są prawidłowe. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.