Czy niedoczynność tarczycy może mieć związek z leczeniem Izotekiem?

Witam .  mam 24 lata. Kilka lat temu leczylam się izotekiem. Mam problemy z tradzikiem. Po kilku latach problem wrócił. Znów przyjmuje kurację 20 mg izoteku Pabi dexamethason . Jestem załamana bo czuje się okropnie . Mam ogromny apetyt myślę tylko o jedzeniu. Po za tym mam niedoczynnosc tarczycy i odkąd biorę pabi dexamethason zrobiłam wynik po miesiącu i Tsh bardzo się pogoroszylo przyjmuje codziennie 0.75 mg Euthyroxu . Z poziomu 1.20 który utrzymuje kilka lat nagle mam 3.700 ... gdzie norma jest do 4.2... czy powinnam zmienić lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze powinna się Pani kierować zaleceniami lekarza badajacego i pozwać na efekty