Czy niedoczynność wykryta w 15. tc może mieć negatywne skutki na rozwoju płodu?

Witam, Jestem w 15 tygodniu ciąży i wykryto u mnie niedoczynność tarczycy : wynik 4,60. Od razu zrobiłam ft3 i ft4 i są w normie. Wiem, że tsh powinno wynosić w ciązy w okolicy 2,5. Nigdy wcześniej na tarczycę nie chorowałam. Moje pytanie: czy niedoczynność wykryta dopiero w 15 tc może mieć jakieś negatywne skutki dla rozwoju dalszego mojego maluszka? Jeśli tak to jaki? oraz czy w przyszłości będzie miało szansę na normalny rozwój? dodam , że od tygodnia biorę lek na obniżenie tsh.Proszę o odp.

Pozdrawiam.
Joanna Arciszewska.