Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy niedokrwistość może powodować problemy z erekcją?

Dzień dobry. Mam 20 lat i mam problemy z erekcją. Urolog twierdzi,że to hormony. Leczone mnie na zmniejszenie prolaktyny, ale nie dało to efektów. Teraz lekarz chce badania na lh,testosteron,prolaktyne i estradiol poniewaz wina moze byc rowniez w tym ostatnim. Moje pytanie czy jest mozliwosc iż moje problemy z wzwodami są z innego powodu? Np niedokrwistość lub coś innego? Kiedys jak przyjmowalem zelazo i kwas foliowy bo stwierdzono u mnie anemie wzwód był lepszy. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza urologa, sugeruje wizytę u lekarza endokrynologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy