Czy niedowład kończyn po wypadku minie?

Witam chłopak miał ponad 2 miesiące temu wypadek spadł z 3 Piętra . Doznał urazu głowy miał krwiaka teraz nadal ma . Jednakże problem też w tym ze doznał niedowladu lewej strony nie czuje lewej reki i lewa noga mu ucieka czy Jest szansą ze wróci do pełnej sprawności i czy będzie mógł kierować samochodem? Czy zawsze już Będzie taki jakby otumaniony-nie mówi wyraźnie jak kiedyś. Proszę o odpowiedz

Ważna pełna ocena Pacjenta, historii leczenia, obciązeń, wyników badań ! Pełny wywiad, wyniki, stan ogólny, Konieczna pełna ocena neurologiczna ; Najlepiej omówić z Lekarzami leczącymi! konieczna długa fachowa opieka, rehabilitacja.
Pozdrawiam i zapraszam