Czy niemowlę wypija tyle mleka, ile potrzebuje jego organizm?

Moje dziecko urodziło się w 33 tygodniu ciąży. Lekarze założyli jej sondę do nosa. Teraz ma już trzy tygodnie od tygodnia uczy się pic z butelki moje własne mleko. Standard narzucony przez lekarzy ilości która musi wypijać 50 ml z mieszanka do mleka. Sama wypija po 20-30 ml max. Resztę dolewają przez sondę. Nie chcą nas wypuścić do domu dopóki mała sama niw zacznie wypijać 50 Ml. Czy możliwe jest ze sama wypija za mało niż potrzebuje? Czy dziecko samo nie reguluje ilości która ja napełnia?

Jej wiek tak naprawdę tzw wiek skorygowany minus 1 miesiąc. Wymaga nadal szczególnego traktowania i uwagi. Proszę zaufać lekarzom i położonym w szpitalu