Czy nieregularne miesiączki w okresie dojrzewania to coś normalnego?

Witam. Czy nieregularne miesiączki w okresie dojrzewania to coś normalnego ? Bardzo się martwię ponieważ w czerwcu miesiączka zaczęła się 18czerwca następnie 19lipca, 8sierpnia i 8 września... Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nieregularne miesiączki w wieku dojrzewania to zdecydowanie objaw naturalny.