Czy niewyraźne widzenie może wynikać z nerwicy?

Od 2 tygodni lekko niewyraźne widzenie w jednym oku (utrudniające czytanie, lecz widzę co jest napisane). Tydzień temu byłem u okulisty i miałem robione wszystkie badania okulistyczne włącznie z badaniem dna oka z rozszerzeniem źrenic. Oko nie jest zaczerwienione, ani nie boli. Czym to może być spowodowane? Może to okres przejściowy? Może to być spowodowane nerwicą, na którą cierpię od długiego czasu?

Witam,

jeśli cierpi Pan z powodu nerwicy - rozumiem, że leczy się Pan w tym obszarze, proszę skonsultować problem z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam serdecznie