Czy nieznacznie powiększone węzły chłonne pod pachą mogą być efektem przeciążenia?

Witam, Czy nieznacznie powiększone węzły chłonne pod pachą mogą być efektem przeciążenia , dodam ze pracuje w Spa wykonuje dużo masaży prawa ręka.. Od czasu do czasu odczuwam ból pod prawa pachą. Mam 27 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego